Pensionohet zyrtari i Komunës së Skenderajt, Avdyl Ibrahimi

Zyrtari i Komunës së Skenderajt,  Avdyl Ibrahimi Hasi është pensionuar nga puna.

Drejtori i Sherbimeve Publike, Alban Shala permes një postimin ne facebook ka bere te ditur se së bashku me Kryetarin Fadil Nura dhe stafin e DSHP-se e kane falenderuar Ibrahimin, per kontributin dhe angazhimin e tij,  dhe uruar pensionimin.

Postimi i tij i plotë:

“Pas shumë vitesh punë të palodhshme dhe të përkushtuar në Komunën e Skenderajt, Avdyl Ibrahimi sot arriti moshën e pensionimit!
Së bashku më Kryetarin z. Fadil Nura dhe stafin e DSHP-së e falenderuam për kontributin dhe angazhimin që ka pasur gjatë punës, njëkohësisht i uruam pensionimin, më shëndet të plotë, gëzime në familje, e vetëm ditë të lumtura!
Urime!”

May be an image of 13 people and people standing

May be an image of 4 people, people sitting and indoor

May be an image of 2 people, beard, people sitting and indoor

May be an image of 5 people, people sitting, table and indoor

Leave a comment

Your email address will not be published.