Lajmi i dhimbshëm: Vdes në moshë të re mërgimtar nga Likovci i Skenderajt, me banim në Amerikë

Ka ndërruar jetë në moshë të re Jeton Ramadani nga fshati Likovc i Komunës së Skenderajt me banim në SHBA.

Familjarët përmes një postimi, kanë njoftuar për vdekjen e Jetonit i cili është varrour në SHBA ndersa epmaja fillon prej nesër do të zgjas tre ditë dhe do të mbahët në Likovc.

Postimi i plotē:

Njoftim!

Ju njoftojmë se me datë 27 dhjetor 2021 ka nderruar jetë djali i vellaut Jeton (Sadik) Ramadani.
Varrimi i te ndjerit behet ne Amerike me date 30 dhjetor 2021.
E pamja mbahet ne Fshatin Likoc, fillon prej nesër dite e premte 31 dhjetor 2021 dhe zgjatë 3 ditë.

Leave a comment

Your email address will not be published.