Milaim Zeka: Albin Kurti është si një Lepur para Vuçiqit, mjer Kosova qfar Kryeministri tuxan ka

Ish-deputeti Milaim Zeka njëherit opinionist, ka folur rreth mundësive të arritjes së një marrëvesheje mes Kosovës e Serbisë, në mungesë të Hashim Thaçit si pjesë e delegacionit.

Zeka tha se largimi i Thaçit nga procesi i dialogut do të ishte një fitore e madhe jo vetëm për Serbinë por edhe Rusinë, njofton Klan Kosova. ”Largimi i Thaçit nga dialogu është një fitore e madhe për Rusinë dhe Serbinë” ja edhe deklarata e tij:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *