LAJMI FUNDIT/ Isa Mustafa: Albin Kurti është fajtori kryesor që nuk kemi…

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa e ka fajësuar kryetarin e zgjedhur të Podujevës Shpejtim Bulliqin. Shkaku i tij Kosova ka mbetur pa liber.alizim të vizave.

Ai ka punuar kundër nesh sa i përket marrëveshjes për demarkacionit me Malin e Zi dhe liberalizimin vizave.
Atëherë e kishim të sigurt por mbeti demarkacioni që kundërshtohej nga Shpejtim Bulliqi dhe u pa se ai faktim nuk arriti askund”.

Leave a comment

Your email address will not be published.