Sondazh: A mendoni qe OPEN BALLKAN eshte nje gabim i Edi Rames ?! PO – JO

Sondazh: A mendoni qe OPEN BALLKAN eshte nje gabim i Edi Rames ?! PO – JO

Sondazh i bere online per situaten e fundit qe ndodhi ne samitin europian, pasi shume pyetje i beren Edi Rames prej te cilave ai tha qe nuk do flas shume per kete gje, por veten di qe Vucic do kerkonte falje Kosoves por ne funud e jo ne fillim, prandaj Kurti dhe Kosova ka gabuar ne kete ceshtje. Cfare mendoni ju per kete gje? A mendoni qe OPEN BALLKAN eshte nje gabim i Edi Rames ?! PO – JO

Leave a comment

Your email address will not be published.