Naim Abazi: “Rrini Rrini O Popull Delesh Se Un Ika Nga Ky Vend Me Gruan Time Dhe

-Naim Abazi: “Rrini Rrini O Popull Delesh Se Un Ika Nga Ky Vend Me Gruan Time Dhe…

-Naim Abazi psoton njenfoto nga ajroplani dhe jep nje mesazh jo aq te mire per votuesit dhe popullin shqiptar qe po votojne sot ne Kosove! Ai poston foton dhe vendos mbishkrimin “votoni votoni o popull dele se un po iki ta shijoj jeten pak me gruan time”Ky post beri qe shum ndjekes te reagojne ashper drejt tij duke i drejtuar gishtin me lloj lloj epitetesh!

Leave a comment

Your email address will not be published.