Momenti kur 46-vjeçarja goditet nga vetura ne rrugën

Një 46-vjeçare është goditur nga vetura në rrugën Prishtinë-Ferizaj, ku si pasojë e plagëve të marra, ka ndrruar jet

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Si pasojë e aksidentit këmbësoret,kanë pësuar lën dime të rënda trupore. Të njëjtat janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor, në QKUK, nga ku rreth , jemi njoftuar se njëra nga të lënduarat F.C femër 1975, ka ndërruar jetë”

Lidhur me këtë rast është arr estuar një person. Hetuesit e njësitit të trafikut rajonal po merren me rastin”, njoftoi tutje Ahmeti.

Lajmi.net ka arritur të sigurojë pamje nga kamerat e sigurisë në momentin kur e ndjera dhe një tjetër këmbësore goditen nga vetura teksa po kalonin rrugën.

Leave a comment

Your email address will not be published.