Pershkruaje me nje fjale Valon Sylen ?

Ne foto gjendet gazetari Valon Syla. Shume njerez e dijme qe ky gazetar shpesh here i pr0vokon shqiptaret qe jane ne Diaspore. SHpesh here jep analiza te pabaza dhe shpesh here njerezit e tallin duke i thene se nuk duhet te dale fare ne TV. Cfare mendimi keni ju ? Pershkruaje me nje fjale ?

Leave a comment

Your email address will not be published.