Sondazh: A doni qe Atifete Jahjaga te kthehet si Presidente ? PO apo JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare te Kosoves kane shprehur deshire qe pas Vjosa Osmani prap te behet presidente e vendit Atifete Jahjaga, ndersa ne tjetren ane, ka pasur edhe reagime tjera duke thene se kjo e ka kryer mandatin dhe nuk i duhet me Kosoves.

Cili eshte mendimi yt ?A doni qe Atifete Jahjaga te kthehet si Presidente ? Voto duke hap e p0shtme me PO apo JO, ose vazhdo ne komente

Leave a comment

Your email address will not be published.