Ismet Beqiri : Populli do ta sheh qe Albini osht nje malazez dhe do ta kthej Serbine ne Kosove perseri

Ismet Beqiri : Populli do ta sheh qe Albini osht nje malazez dhe do ta kthej Serbine ne Kosove perseri. Antari i LDK-së, Ismet Beqiri e ka kritikuar liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin për kohën që ishte ai kryeminister i Kosovës.

Beqiri u shpreh se Kurti t’a fund0s shtetin e Kosovës.‘Per 50 ditë në qeveri Albini deshti me sjellë Serbin në Kosovë, me Amerikën i pr1shi raportet edhe populli e murrë vesh që ai është argat i Serbis.’

Leave a comment

Your email address will not be published.